O FIRMIE
CIEN

P.P.U.H. "ALHAR" działa na rynku od 1981 r.
Obecnie główną działalnością firmy jest produkcja systemu termoizolacyjno – elewacyjnego ISO -KLINK -PUR.
Ten nowatorski system ocieplania ścian budynków z jednoczesnym uzyskaniem zewnętrznej elewacji z płytek klinkierowych, pierwszy raz został publicznie eksponowany na XIV Krakowskich Targach Budownictwa „Jesień 99”.
W m-cu październiku 1999 r. system wystawiony został na Międzynarodowych Targach Katowickich JGB 99 gdzie otrzymał główną nagrodę – medal Międzynarodowych Targów Katowickich w konkursie „Nowe Rozwiązania Techniczne i Technologiczne w Budownictwie”.
We wrześniu 1999 r. zdobył III nagrodę za Najlepszy Wyrób Produkowany w Polsce na XIV Krakowskich Targach Budownictwa „Jesień ‘99” w grupie tematycznej: Technologie i Materiały Budowlane. Następnie w październiku 1999 r. zdobył Wyróżnienie XV Opolskich Targów Budownictwa „Mój Dom”.
W listopadzie 1999 r. system otrzymał Dyplom i wyróżnienie w kategorii nowości – Gazeta Wyborcza.
W roku 2000 wyrób nie był eksponowany. W 2001 r. na Jesiennych Targach Warszawskich system ISO – KLINK – PUR otrzymał „Złotą Syrenkę”.

Poza produkcją systemu ISO-KLINK-PUR firma zajmuje się sprzedażą płytek klinkierowych, cegieł klinkierowych oraz kostką brukowo – klinkierową.

No i medale !!!
nagroda